Корзина пуста

(044) 503-07-07, (068) 503-07-07

Нещодавно компанія Xerox анонсувала початок продаж нових кольорових та монохромних мережевих принтерів формату А4 VersaLink С400/B400 та БФП VersaLink С405/B405, які прийшли на заміну принтерам Phaser 6600 та БФП WC 6605.

Нові моделі, як і їх попередники, відмінні високою надійністю, продуктивністю та якістю друку. Не зважаючи на різноманітний функціонал, нові моделі дуже зручні та прості у використанні.

 

 

Новий сенсорний кольоровий дисплей діагоналлю 5” з інтуїтивно зрозумілим дружнім інтерфейсом дає змогу швидко почати роботу з пристроєм без додаткових знань.

Ви зможете легко маніпулювати завданнями і функціями за допомогою звичних торкань, перегортань, щипків, які Ви використовуєте на своєму смартфоні.

 

 

VersaLink – це комплексне рішення, яке поєднує в собі високу якість та надійність друкуючого механізму, як і інша друкуюча техніка Xerox. Швидкість друку, підтримка сучасних інтерфейсів, таких як Ethernet 10/100/1000 Base-T, High-speed USB 3.0, NFC Tap-to-Pair, представлені вже в базовій комплектації. При цьому вартість володіння значно привабливіша, ніж у їх попередників.

Використовуючи додатковий Wi-Fi модуль, можна розташувати БФП саме там, де необхідно, а 3 додаткові лотки дозволяють працювати з папером різних форматів та збільшувати ємність матеріалів.

 

 

Пристрої отримали повністю оновлений контролер і зараз мають двоядерний процесор з частотою 1,05ГГц, а також вбудовану пам’ять 2ГБ, тим самим суттєво скорочується час на обробку завдань. Така конфігурація є найбільш оптимальною серед сучасних пристроїв та буде актуальною в найближчому майбутньому. Також є можливість встановити додаткову пам’ять 320ГБ.

Пристрої VersaLink працюють на платформі ConnectKey, що дозволяє ще більш ефективно виконувати повсякденні офісні задачі, заощаджуючи час та прискорюючи обмін інформацією, скоротивши обсяг неефективних робочих процесів. Забезпечити точність інформації за допомогою функції попереднього перегляду при скануванні та відправці факсів та розширити можливості роботи з відсканованими документами за допомогою функції оптичного розпізнавання символів. Доступ до Xerox App Gallery забезпечить розширені можливості використання функціоналу. Ви, також,  відразу отримуєте прямий доступ до Google Drive, Microsoft OneDrive и DropBox.

Єдиний інтерфейс дає можливість переходити від використання одного пристрою до іншого. Кожен користувач може  легко адаптувати пристрій під свої потреби. Все це дозволяє вивести роботу з документами на новий рівень та максимально оптимізувати процеси документообігу.

 

 

Основними конкурентними перевагами нових моделей є:

  • Єдина платформа ConnectKey, запозичена у HighEnd-пристроїв
  • Високопродуктивний контролер
  • Насичена базова комплектація
  • Повністю оновлений, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс (і в принтері також)
  • Різноманітні варіанти підключення: (USB 3.0, Gigabit Ethernet, NFC, Optional Wi-Fi)
  • Низька вартість друку та володіння
     
  • Картриджі екстра-ресурсу на 10500 сторінок чорний та 8000 сторінок кольорові.