Корзина пуста

(044) 503-07-07, (068) 503-07-07

Якісний зарядний пристрій не лише вправно живитиме гаджети, але й подовжуватиме термін життя акумулятора. З числа таких зарядок пристрої kit: - автомобільний ЗП Dual USB In-Car Charger і мережевий ЗП Dual USB Mains Charger. Вони підтримують інтелектуальну систему живлення та функцію швидкої зарядки.

 

Dual USB In-Car Charger

Цю модель мережевого сховища можна охарактеризувати як ідеальне поєднання універсальності та доступності. Це енергоефективний, а головне компактний і легкий NAS-сервер з функціональною операційною системою.

Легендарна серія LG ARTCOOL змінила уявлення людей про системи кондиціонування приміщень та довела – ці пристрої можуть бути не лише практичними, але й дуже стильними. ARTCOOL втілила у собі всі передові розробки, зробивши кондиціонери енергоефективними, функціональними та привабливими.

 

LG ARTCOOL Stylist

Скільки б батьки та бабусі-дідусі не нарікали на тотальну «комп’ютеризацію» дітей, факт залишається фактом: трирічна дітвора управляється з гаджетами подекуди вправніше за батьків. Тому планшет є цілком звичною «іграшкою» у дитячій. Питання лише в тому, який планшет якнайкраще підходитиме малюку. І на це є відповідь - eSTAR Gemini 8'', планшет з веселими чохлами у комплекті.

 

Для кого?

Через функціонал, розмір та яскраві чохли з героями мультфільмів у комплекті, eSTAR Gemini 8'' – це в першу чергу планшет для дитини. 8-дюймовий екран є найбільш комфортним, оскільки він не тяжкий та не громіздкий. Завдяки зрозумілому інтерфейсу освоїти планшет буде просто навіть найменшим.

Вместе с обширной линейкой манипуляторов, в портфолио бренда 2E есть и клавиатуры. Они практичные и надежные, а их эргономика позволит сделать работу более продуктивной.

 

2E KS 101 USB Black

Компанія ONKYO створила колонку, яка зачаровує звуком та своїм виглядом. Мініатюрна акустика дуже нагадує музичні скриньки минулого століття – витончені, красиві, з характером епохи. Крім вражаючого дизайну ONKYO T3 отримала цілий набір корисних функцій та потужні динаміки.

 

Як виглядає?

У більшості випадків користувачі не потребують маніпуляторів з великою кількістю кнопок та додатковим функціоналом, як програмування кнопок та запис макросів. А все тому, що у повсякденному використанні такий функціонал по-перше не потрібен, а по друге більше відволікає, ніж допомагає, якщо потрібно працювати з офісними програмами. У такому випадку найоптимальнішим вибором можуть стати маніпулятори від нового бренду 2Е. Вони можуть забезпечити комфортну роботу і, що найголовніше, невелику ціну, на відміну від аналогів.

 

2E MF104 PS/2 і 2E MF104 USB

Цікавий повнорозмірний варіант моделі 2E MF104 розповсюджується з двома варіантами штекера: USB та PS/2.

Продукти компанії 2E можуть особливо сподобатися українським користувачам, які віддають перевагу пристроям зі збалансованим співвідношенням ціни і якості. А моделі бездротових маніпуляторів 2Е MC202 WL та 2Е MC203 WL мають усі шанси стати незамінним аксесуаром у повсякденному використанні.

 

2Е MC202 WL

Серед рішень Philips для прослуховування музики є безліч варіантів для найрізноманітніших потреб. Компактна та мультизадачна акустична док-станція DS1600, є одночасно і пристроєм для живлення, і акустикою. Мікросистема BTM2460W -  стаціонарна та багатофункціональна і підтримує різні формати аудіофайлів та способи їх відтворення. 

Огляд акустичної док-станції Philips DS1600/12

 

Philips DS1600/12 створений для прослуховування музики та живлення пристроїв Apple з рознімами Lighting та 30-pin. Акустична док-станція являє собою одночасно і пристрій для живлення і для програвання музики з девайсів Apple.

Модель Z-BOX – це принципово новий тип навісної шафи для обладнання 19". Її каркасна конструкція дозволяє демонтувати всі навісні компоненти (двері, стінки, верхню та нижню плиту) не знімаючи шафи зі стіни та отримати вільний доступ до обладнання всередині.