Корзина пуста

(044) 503-07-07, (068) 503-07-07

Компактна акустика Onkyo X3 поєднує у собі першокласний звук та корисний функціонал. Колонка підтримує технологію Multipair, має ємний акумулятор та два 45-мм динаміки, які виразно та гармонічно звучать.

 Ігровий ноутбук Acer Predator 21 X уособлює в собі справжнього монстра потужності та продуктивності. 8-кілограмовий гігант отримав дві відеокарти та можливість розширення оперативної пам’яті до 64 ГБ. 

Predator 21 X – це навіть не зовсім ноутбук, а справжній переносний ігровий центр. Його вага складає цілих 8 кг, а габарити корпусу - 56,8 х 31,4 х 8,3 см.

Одним з найпоширеніших питань щодо продукції компанії SUSE Linux від Microfocus (Novell)  є питання щодо рівнів підписки: навіщо вони потрібні, які рівні бувають та що до них входить.

SUSE продає своє програмне забезпечення в комплекті з сервісами у якості підписки, щоб замовник отримав те, що для нього важливо: оновлення (Software Upgrades & Updates), виправлення (Fixes)  та технічну підтримку. Замовник може обрати саме такий рівень послуг, який найкращим чином відповідає його потребам.

 

Главным классификационным признаком остается набор чернил, используемых устройством. В принтерах для документов это стандартная палитра – голубой/пурпурный/желтый/черный - CMYK. В фотопринтерах обязательными есть дополнительные цвета. Как правило, это светло голубой и светло пурпурный. Хотя могут быть и оттенки серого, красный, оранжевый, зеленый.

 

Тем не менее, постоянное совершенствование продукта - повышение разрешения печати, уменьшение размера чернильной капли, возможность печати каплями переменной емкости подтягивает качество печати четырьмя цветами к фотографическому. Это очень часто позволяет пользователям добиваться желаемого результата на более простых и бюджетных устройствах. Экономя, но не теряя драматически в качестве фотографий.

Откликаясь на запросы потребителей, Epson добавил в драйверы четырехцветных принтеров носители всех популярных фотографических форматов. Следующим шагом было добавление печати без полей на бумаге 10х15 см. И наконец, большая часть текущей линейки «Фабрики Печати» может производить фотографии без полей до максимального формата А4! Что делает их еще более универсальными и от этого ценными.

Вашему вниманию перечень устройств «Фабрики Печати» А4 с печатью фотографий без полей.

 

Модель  Печать без полей до А4
L132 ДА
L222 ДА
L312 ДА
L362 ДА
L364 ДА
L366 ДА
L382 ДА
L386 ДА
L456 ДА
L486 ДА
L566 ДА

 

Якісний зарядний пристрій не лише вправно живитиме гаджети, але й подовжуватиме термін життя акумулятора. З числа таких зарядок пристрої kit: - автомобільний ЗП Dual USB In-Car Charger і мережевий ЗП Dual USB Mains Charger. Вони підтримують інтелектуальну систему живлення та функцію швидкої зарядки.

 

Dual USB In-Car Charger

Цю модель мережевого сховища можна охарактеризувати як ідеальне поєднання універсальності та доступності. Це енергоефективний, а головне компактний і легкий NAS-сервер з функціональною операційною системою.

Легендарна серія LG ARTCOOL змінила уявлення людей про системи кондиціонування приміщень та довела – ці пристрої можуть бути не лише практичними, але й дуже стильними. ARTCOOL втілила у собі всі передові розробки, зробивши кондиціонери енергоефективними, функціональними та привабливими.

 

LG ARTCOOL Stylist

Скільки б батьки та бабусі-дідусі не нарікали на тотальну «комп’ютеризацію» дітей, факт залишається фактом: трирічна дітвора управляється з гаджетами подекуди вправніше за батьків. Тому планшет є цілком звичною «іграшкою» у дитячій. Питання лише в тому, який планшет якнайкраще підходитиме малюку. І на це є відповідь - eSTAR Gemini 8'', планшет з веселими чохлами у комплекті.

 

Для кого?

Через функціонал, розмір та яскраві чохли з героями мультфільмів у комплекті, eSTAR Gemini 8'' – це в першу чергу планшет для дитини. 8-дюймовий екран є найбільш комфортним, оскільки він не тяжкий та не громіздкий. Завдяки зрозумілому інтерфейсу освоїти планшет буде просто навіть найменшим.

Вместе с обширной линейкой манипуляторов, в портфолио бренда 2E есть и клавиатуры. Они практичные и надежные, а их эргономика позволит сделать работу более продуктивной.

 

2E KS 101 USB Black

Компанія ONKYO створила колонку, яка зачаровує звуком та своїм виглядом. Мініатюрна акустика дуже нагадує музичні скриньки минулого століття – витончені, красиві, з характером епохи. Крім вражаючого дизайну ONKYO T3 отримала цілий набір корисних функцій та потужні динаміки.

 

Як виглядає?