Корзина пуста

(044) 503-07-07, (068) 503-07-07

Навушники, якими можна користуватись завжди: будь-то занятті запального танцю, на тенісному корті чи в щоденній біганині – це Philips SHB5900 та UpBeat Metalix Pro SHB5950. Вони легкі, універсальні та неймовірно комфортні, чисто і багатогранно звучать, та стильно виглядають.

 

Бездротові навушники Philips SHB5900

Невагомі, практичні та зручні навушники Philips SHB5900 створені для максимальної свободи користування. Модель оснащена 8,6-мм випромінювачем і завдяки анатомічній формі звукової трубки звук не розпорошується, транслюючись гучно, чітко та чисто.

Для кого?

Ну хто ж не користувався грілкою? Всі пам’ятають це відчуття тепла та неймовірного комфорту, створюваного нею. Електричні грілки Medisana HKN, HP 620 та HP 610  зручні, ефективні та сучасні, і тому підходять всім. Електрогрілка швидко зігріє дитину, спасе в найхолоднішу ніч та просто розслабить і заспокоїть. Особливо оцінять такі пристрої літні люди, які з віком втрачають нормальні терморегуляцію та кровообіг, через що часто мерзнуть. Згодиться електрогрілка студентам, які часто працюють в холодних бібліотеках.

 

Електрогрілка Medisana HKN

Ninebot by Segway miniPro – один из лучших компактных гироскутеров с отличными возможностями и простым управлением. Чем он может удивить на фоне конкурентных решений, смотрите в это видео.

 

Гироскутер Ninebot by Segway miniPro (видео)

 

 

В портфолио компании Segway представлены несколько моделей персонального электротранспорта, но самой премиальной и топовой является гироскутер E+, про который мы и расскажем в этом видео.

Гироскутер Ninebot by Segway E+ (видео) 

 

 

Среди самых популярных и доступных решений можно выделить гироборды и гироскутеры и также более «сложные» в управлении моноколеса. Конечно, еще существуют электросамокаты, минибайки и электровелосипеды, но их в этом обзоре рассматривать не будем – сейчас поговорим о гироскутере Ninebot by Segway Mini Pro.

Вместе с успешным гироскутером Mini Pro и просто «нереальными» моноколесами, у Ninebot by Segway есть более продвинутая модель, которую можно назвать полноразмерной, ведь визуально она напоминает профессиональную линейку Segway. E+ отлично подойдет как для развлекательных поездок, так и для использования в качестве рабочего транспорта.

Нова серія навушників Philips Flite створена для простої експлуатації та прослуховування музики «на ходу», у ритмі швидкого сучасного життя. Тому головною особливістю всіх моделей є ергономічний корпус – легкий, зручний та компактний. Завдяки цьому навушники серії Flite комфортно використовувати в дорозі, в місті чи на відпочинку.

Philips Flite Ultralite Wireless SHB4405WT

Навушники Ultralite Wireless поєднують у собі легкість та компактність корпусу з потужністю та гучністю звуку. Навушники вирізняються з-поміж основної маси мініатюрністю – замість широкого й масивного оголів’я тут тоненький лаконічний обруч. Такий варіант особливо сподобається дівчатам, оскільки навушники мають витончений вигляд та не псуватимуть зачіску.

Природне звучання з мінімальним забарвленням вирізняє портативні колонки Onkyo X6 з-поміж аналогів. Такий рівень відтворення забезпечує фірмова технологія обробки звуку.

Музика вже давно стала елементом буденного життя, супроводжуючи людину повсюди.  І тому виробники навушників створюють моделі, адаптовані під активний спосіб життя та нескінченний рух. Навушники Philips - Flite Hyprlite та MyJam Fresh Tones, завдяки ергономічному корпусу та гучному і збалансованому випромінювачу якнайкраще підходять до сучасного ритму життя.

 

Philips Flite Hyprlite SHE4205BK

Навушники Hyprlite - це класична модель дротових навушників-вкладишів. Ця модель входить в лінійку Flite, легких і портативних навушників. Hyprlite не відрізняються від решти моделей лінійки, а тому виглядають напрочуд компактними та мініатюрними. Основний елемент, вкладиші, виконані з глянцевого полікарбонату з металевими вставками. Їх форма максимально наближена до анатомічної форми вух, через що вони зручні у використанні – не випадають, не тиснуть та не блокують звуковий потік.

Ще недавно ми навіть не могли уявити, що величезні стаціонарні персональні комп’ютери почнуть залишатися прерогативою геймерів, а ноутбуки, ПК у невеличкому корпусі та неттопи займуть своє місце в офісах та будуть активно використовуватися вдома. Наочним прикладом розвитку технологій та нових вподобань користувачів став компактний неттоп MSI Cubi 2. Про нього й піде мова у цьому огляді.