Корзина пуста

(044) 503-07-07, (068) 503-07-07

Cisco

Світовий бренд в сфері комунікацій Cisco пропонує всім бажаючим отримати безкоштовну підписку на свій хмарний продукт для сумісної/спільної роботи ­– Cisco Spark (повний перелік доступності сервісу). Подібно до свого старшого брата  - Cisco Jabber, новий клієнт доступний на будь-якій платформі (Windows, Мас/iOS, Android). Зокрема можна скористатися і полегшеною веб-версією клієнта - https://web.ciscospark.com/.

 

Cisco Spark Devices

Смартфон ERGO A555 Universe: еще больше ярких впечатлений!

Бренд ERGO расширяет ассортимент портативных устройств связи и представляет новый смартфон ERGO A555 Universe Dual Sim Black.

Бренд ERGO представил новую модель наушников со встроенным микрофоном, предназначенную для использования с портативной техникой.

Наушники ERGO ES-290i – это яркая музыкальная новинка от ТМ ERGO, которая докажет вам, что звук имеет свой вкус, цвет и аромат!

Але, як часто електричні прилади виходять з ладу? У чому основна причина припинення їх функціонування? Як убезпечити електричні прилади у вашому будинку або на роботі в офісі? 
Майже всі сучасні побутові електричні прилади мають вузли, що оберігають пристрої від стрибків напруги, які при високому значенні напруги в мережі «вигорають», але не дають пристрою повністю вийти з ладу. Проте, після такого «впливу» на електричний прилад необхідно буде втручання сервісних фахівців для ремонту. 
Найправильніше і надійне рішення цих проблем з нестабільною напругою мережі це використання стабілізаторів напруги. 
Різновидів стабілізаторів напруги сила-силенна: це і ферорезонансні стабілізатори, стабілізатори інверторного типу, джерела безперебійного живлення, феромагнітні стабілізатори, електромеханічні стабілізатори напруги, різні електронні стабілізатори (нормалізатори) напруги.

Нещодавно компанія Xerox анонсувала початок продаж нових кольорових та монохромних мережевих принтерів формату А4 VersaLink С400/B400 та БФП VersaLink С405/B405, які прийшли на заміну принтерам Phaser 6600 та БФП WC 6605.

Давид против Голиафа: использованные картриджи больше не принадлежат производителям

 

В Верховном суде США завершилось громкое дело «Impression Products против Lexmark International», знаковое для всего рынка печати. Коллективным решением судей крупные вендоры не смогут больше давить силой патентного права на мелкие фирмы, занимающиеся заправкой и восстановлением оригинальных картриджей.


→ Оригинал судебного документастатья на вики с подробным разбором дела.

17 мая компания Olympus официально представила новую компактную защищенную фотокамеру Olympus Tough! TG-5.

Появился внешний портативный SSD-накопитель Samsung Portable SSD T3, отличающийся большой вместимостью и высокой скоростью обмена данными.

 

Европейский бренд GOODRAM выпустил новую серию карт памяти формата microSD, скорость чтения в которых достигает 80 Мб/сек.