Корзина пуста

(044) 503-07-07, (068) 503-07-07

Про виставку

 

CEE 2016 - це масштабна виставка електроніки, електротехніки та ІТ в Україні, яка відбудеться 8-9 жовтня 2016 року в Києві. ЇЇ учасниками стануть більше 100 лідерів світової індустрії.На стендах компанії можна ознайомитись з можливостями найновіших продуктів та рішень: смартфонів, планшетів, браслетів-годинників, гіроскутерів та гіроколес, електророверів та електросамокатів, ультрабуків, рідерів, фото- і відеокамер, БФП, принтерів, телевізорів та великої і малої побутової техніки, електромобілів, 3D принтерів, електроенергетики і продукції LED, рішень для бізнес- та інших установ та багато чого іншого.
 До уваги відвідувачів окремої великої експозиції з системної інтеграції будуть запропоновані корпоративні рішення по уніфікованих комунікаціях, відеоспостереженню, бездротовому зв’язку, мережевій безпеці, відеоконференцзвязку, хмарним напрямкам, безпеці і багатьом іншим напрямкам на базі робочих станцій, серверів та систем збереження даних , активного і пасивного мережевого обладнання, системного та прикладного програмного забезпечення, які постачаються ERC. Особливу увагу в цьому році приділено багатьом новітнім технологіям в різних галузях, зокрема розумному місту, технологіям та продуктам з використання енергії сонця та іншому обладнанню альтернативної енергетики, яке представлене окремо та в складі рішень.

 

 

 

Автоматичні інструменти від Fieldman завойовують прихильників не тільки завдяки чудовій якості і стабільній роботі, а й  можливості портативного використання. Рішення ж з універсальними акумуляторами для пристроїв з п’ятої серії значно полегшило життя користувачам. Тому що замість покупки батареї і зарядного пристрою для кожного окремого інструмента, можна обмежитися одним комплектом зручних фірмових аксесуарів.

Більшість людей, які не в «геймерський темі», скажуть, що килимки для маніпуляторів давно пішли в забуття на пару з кульковими мишками. Але на справді, вони не тільки не зникли, але ще й суттєво вдосконалилися з того далекого часу. Ігрові поверхні Genius GX-Control P100 і GX-Speed P100 не лише створюють «правильну» поверхню для маніпуляторів, але й оптимізують їх роботу під конкретні типи гри.

Шуруповерт вже давно став обов’язковим елементом кожної домашньої майстерні і постійним інструментом в кейсі практично будь-якого майстра. А все тому що завдяки цьому зручному пристрою можна прискорити роботу зі збирання меблів в декілька разів. Та одним із найбільш цікавих та зручних пристроїв цього сімейства є акумуляторний шуруповерт Fieldman FDS 1006-A, який крім невеличких розмірів може похизуватися чудовою автономністю, та особливою рукояткою, що може використовуватися у двох положеннях.

Вініл, який завжди з тобою – найвлучніша характеристика нової моделі від Sony – PS-HX500. Цей пристрій дозволяє насолоджуватись не лише всією палітрою звуку вінілу вдома, але ще й оцифрувати їх у файли високої якості та слухати будь де, та будь коли.

В НАЛИЧИИ! МФУ Canon i-SENSYS MF211 и HP LaserJet P1102

 

В нашем интернет-магазине также есть в наличии такие позиции как МФУ Canon i-SENSYS MF211 и принтер HP LaserJet P1102.

Количество позиций ограничено. Спешите сделать заказ!

Новые твердочернильные принтеры Xerox ColorQube 8580/8880: передовые технологии офисной печати на службе у средних и крупных предприятий

 Xerox ColorQube 8580 и Xerox ColorQube 8880 сочетают в себе увеличенную производительность (в сравнении с предшественниками), надёжность, экономичность, простоту эксплуатации и стабильно высокое качество печати. Принтеры предназначены для повседневного использования в средних и крупных рабочих группах.

Новые решения НР для бизнес-печати

 

Этой осенью состоялась премьера новых принтеров HP LaserJet корпоративного класса. Представленные устройства 400-й серии для сегмента малого и среднего бизнеса обеспечивают высочайшую скорость и экономичность печати. Новинки 500-й серии, ориентированные на крупный бизнес, также отличаются усиленной защитой от кибератак.

Уважаемые партнеры.

Произошло обновление модельного ряда мониторов Dell.

В первую очередь хочется обратить внимание на изменения в топовом сегменте.

Новая UP- серия представлена тремя моделями UP2516D, UP2716D и UP3216Q.

На смену отлично зарекомендовавшему себя монитору U2713H пришел UP2716D с цветовым охватом 100% Adobe RGB и 100% sRGB. 
Имея отличные параметры цветопередачи, монитор UP2716D значительно дешевле своего предшественника. 
Снижение цены не оказало негативного влияния на качество материалов и оснащенность монитора – матрица IPS с разрешение 2560х1440 и углами обзора 178°/178°, есть DisplayPort, mDP, 2xHDMI, 4xUSB3.0, предусмотрена функция поворота.