Корзина пуста

(044) 503-07-07, (068) 503-07-07

Створена компанією Sony, портативна акустична система - SRS-XB2, відмінно підходить для електронної танцювальної музики, а також інших видів з вираженими басами. Ексклюзивна технологія EXTRA BASS, якою наділів акустику виробник, підсилює звучання низьких частот. 

 

 

Philips створив світлодіодні світильники LivingColors Iris Clear, яким під силу не просто освітлювати, а навіть створювати настрій, атмосферу  та наповнювати домівки теплом та затишком. Сферичні світильники мають в своєму розпорядженні 16 мільйонів кольорів, тому їх ввімкнення та робота – це справжнє світлове шоу з найширшою палітрою тонів та калейдоскопом відтінків.

 

Меломани, це саме той тип користувачів акустичних систем, які змушують виробників постійно вдосконалювати свої існуючі напрацювання і випускати нові продукти. Але для того, щоб оцінити усі переваги нової акустичної системи від Philips з кодовим ім’ям BM60B/10, достатньо простого погляду на список характеристик цього продукту. Крім традиційного програвання музичних композицій посередництвом Bluetooth, CD/USB чи FM тепер відтворювання треків може відбуватися одночасно на усіх акустичних системах лінійки izzy в будь-якій кімнаті. При чому для реалізації зв’язки пристроїв не потрібен маршрутизатор, спеціальні додатки чи паролі, все відбувається максимально легко.    

Серед безмежної кількості портативних акустичних систем справжньому меломану доволі часто доводиться йти на компроміси. А все тому що через зовсім невеликі розміри виробники встановлюють недостатньо потужні динаміками, яким не вистачає гучності. Зустрічаються й інші ситуації, коли гучності більше ніж очікуєш, проте низьких частот майже немає. Тому поява потужної портативної колонки Philips BM6W/10 з двома широкосмуговими динаміками і двома пасивними була досить очікуваною подією.

На сучасних телевізорах крім чудових сучасних матриць, зазвичай встановлені доволі непогані динаміки, які можуть задовольнити користувачів під час перегляду звичайної телевізійної сітки. Проте якщо ви обожнюєте вмикати музичні канали, переглядати новинки кіно або анімацію з елементами екшену, то стандартний звук точно не для вас. Саме для любителів якісної акустики була створена звукова панель Philips HTL7140b/12.

В Lenovo довели, що хороший бізнес-ноутбук – не той, який своїм виглядом так і говорить про статус свого власника, а той, який здатен швидко працювати в автономному режимі близько 18 годин.

Про виставку

 

CEE 2016 - це масштабна виставка електроніки, електротехніки та ІТ в Україні, яка відбудеться 8-9 жовтня 2016 року в Києві. ЇЇ учасниками стануть більше 100 лідерів світової індустрії.На стендах компанії можна ознайомитись з можливостями найновіших продуктів та рішень: смартфонів, планшетів, браслетів-годинників, гіроскутерів та гіроколес, електророверів та електросамокатів, ультрабуків, рідерів, фото- і відеокамер, БФП, принтерів, телевізорів та великої і малої побутової техніки, електромобілів, 3D принтерів, електроенергетики і продукції LED, рішень для бізнес- та інших установ та багато чого іншого.
 До уваги відвідувачів окремої великої експозиції з системної інтеграції будуть запропоновані корпоративні рішення по уніфікованих комунікаціях, відеоспостереженню, бездротовому зв’язку, мережевій безпеці, відеоконференцзвязку, хмарним напрямкам, безпеці і багатьом іншим напрямкам на базі робочих станцій, серверів та систем збереження даних , активного і пасивного мережевого обладнання, системного та прикладного програмного забезпечення, які постачаються ERC. Особливу увагу в цьому році приділено багатьом новітнім технологіям в різних галузях, зокрема розумному місту, технологіям та продуктам з використання енергії сонця та іншому обладнанню альтернативної енергетики, яке представлене окремо та в складі рішень.

 

 

 

Автоматичні інструменти від Fieldman завойовують прихильників не тільки завдяки чудовій якості і стабільній роботі, а й  можливості портативного використання. Рішення ж з універсальними акумуляторами для пристроїв з п’ятої серії значно полегшило життя користувачам. Тому що замість покупки батареї і зарядного пристрою для кожного окремого інструмента, можна обмежитися одним комплектом зручних фірмових аксесуарів.

Більшість людей, які не в «геймерський темі», скажуть, що килимки для маніпуляторів давно пішли в забуття на пару з кульковими мишками. Але на справді, вони не тільки не зникли, але ще й суттєво вдосконалилися з того далекого часу. Ігрові поверхні Genius GX-Control P100 і GX-Speed P100 не лише створюють «правильну» поверхню для маніпуляторів, але й оптимізують їх роботу під конкретні типи гри.

Шуруповерт вже давно став обов’язковим елементом кожної домашньої майстерні і постійним інструментом в кейсі практично будь-якого майстра. А все тому що завдяки цьому зручному пристрою можна прискорити роботу зі збирання меблів в декілька разів. Та одним із найбільш цікавих та зручних пристроїв цього сімейства є акумуляторний шуруповерт Fieldman FDS 1006-A, який крім невеличких розмірів може похизуватися чудовою автономністю, та особливою рукояткою, що може використовуватися у двох положеннях.