Корзина пуста

(044) 503-07-07, (068) 503-07-07

Чисельною групою користувачів радіотелефонами є люди літнього віку, яким не завжди легко користуватися сучасними пристроями. Спеціально для такої вікової групи компанія Panasonic розробила телефон, який максимально відповідає її потребам - з підтримкою слухових апаратів, зручної форми та з простим інтерфейсом.

 

Індустрія комп’ютерних ігор розвивається чи не щодня, створюючи щораз новий попит на різні види геймерської периферії. Продуктом саме такої потреби є клавіатура HyperX Alloy FPS, яка орієнтована на FPS ігри. Вузькоспеціалізована клавіатура створена для бувалих геймерів, які переросли рівень універсальних ігрових периферій та потребують більших ресурсів для нових перемог та рекордів.

Портативні акустичні системи це новий тренд, який завойовує кожного дня все більше й більше прихильників. Можливо тому, що кожен меломан тепер легко зможе поділитися чудовими треками з усією своєї компанії під час вечірки або ж звичайної зустрічі, створивши відповідну атмосферу. А найкраще відчути всю глибину треків з плейлиста має допомогти бездротової акустичної системи SONY SRS-XB3.

Створена компанією Sony, портативна акустична система - SRS-XB2, відмінно підходить для електронної танцювальної музики, а також інших видів з вираженими басами. Ексклюзивна технологія EXTRA BASS, якою наділів акустику виробник, підсилює звучання низьких частот. 

 

 

Philips створив світлодіодні світильники LivingColors Iris Clear, яким під силу не просто освітлювати, а навіть створювати настрій, атмосферу  та наповнювати домівки теплом та затишком. Сферичні світильники мають в своєму розпорядженні 16 мільйонів кольорів, тому їх ввімкнення та робота – це справжнє світлове шоу з найширшою палітрою тонів та калейдоскопом відтінків.

 

Меломани, це саме той тип користувачів акустичних систем, які змушують виробників постійно вдосконалювати свої існуючі напрацювання і випускати нові продукти. Але для того, щоб оцінити усі переваги нової акустичної системи від Philips з кодовим ім’ям BM60B/10, достатньо простого погляду на список характеристик цього продукту. Крім традиційного програвання музичних композицій посередництвом Bluetooth, CD/USB чи FM тепер відтворювання треків може відбуватися одночасно на усіх акустичних системах лінійки izzy в будь-якій кімнаті. При чому для реалізації зв’язки пристроїв не потрібен маршрутизатор, спеціальні додатки чи паролі, все відбувається максимально легко.    

Серед безмежної кількості портативних акустичних систем справжньому меломану доволі часто доводиться йти на компроміси. А все тому що через зовсім невеликі розміри виробники встановлюють недостатньо потужні динаміками, яким не вистачає гучності. Зустрічаються й інші ситуації, коли гучності більше ніж очікуєш, проте низьких частот майже немає. Тому поява потужної портативної колонки Philips BM6W/10 з двома широкосмуговими динаміками і двома пасивними була досить очікуваною подією.

На сучасних телевізорах крім чудових сучасних матриць, зазвичай встановлені доволі непогані динаміки, які можуть задовольнити користувачів під час перегляду звичайної телевізійної сітки. Проте якщо ви обожнюєте вмикати музичні канали, переглядати новинки кіно або анімацію з елементами екшену, то стандартний звук точно не для вас. Саме для любителів якісної акустики була створена звукова панель Philips HTL7140b/12.

В Lenovo довели, що хороший бізнес-ноутбук – не той, який своїм виглядом так і говорить про статус свого власника, а той, який здатен швидко працювати в автономному режимі близько 18 годин.

Про виставку

 

CEE 2016 - це масштабна виставка електроніки, електротехніки та ІТ в Україні, яка відбудеться 8-9 жовтня 2016 року в Києві. ЇЇ учасниками стануть більше 100 лідерів світової індустрії.На стендах компанії можна ознайомитись з можливостями найновіших продуктів та рішень: смартфонів, планшетів, браслетів-годинників, гіроскутерів та гіроколес, електророверів та електросамокатів, ультрабуків, рідерів, фото- і відеокамер, БФП, принтерів, телевізорів та великої і малої побутової техніки, електромобілів, 3D принтерів, електроенергетики і продукції LED, рішень для бізнес- та інших установ та багато чого іншого.
 До уваги відвідувачів окремої великої експозиції з системної інтеграції будуть запропоновані корпоративні рішення по уніфікованих комунікаціях, відеоспостереженню, бездротовому зв’язку, мережевій безпеці, відеоконференцзвязку, хмарним напрямкам, безпеці і багатьом іншим напрямкам на базі робочих станцій, серверів та систем збереження даних , активного і пасивного мережевого обладнання, системного та прикладного програмного забезпечення, які постачаються ERC. Особливу увагу в цьому році приділено багатьом новітнім технологіям в різних галузях, зокрема розумному місту, технологіям та продуктам з використання енергії сонця та іншому обладнанню альтернативної енергетики, яке представлене окремо та в складі рішень.