Корзина пуста

(044) 503-07-07, (068) 503-07-07

У більшості випадків користувачі не потребують маніпуляторів з великою кількістю кнопок та додатковим функціоналом, як програмування кнопок та запис макросів. А все тому, що у повсякденному використанні такий функціонал по-перше не потрібен, а по друге більше відволікає, ніж допомагає, якщо потрібно працювати з офісними програмами. У такому випадку найоптимальнішим вибором можуть стати маніпулятори від нового бренду 2Е. Вони можуть забезпечити комфортну роботу і, що найголовніше, невелику ціну, на відміну від аналогів.

 

2E MF104 PS/2 і 2E MF104 USB

Цікавий повнорозмірний варіант моделі 2E MF104 розповсюджується з двома варіантами штекера: USB та PS/2.

Продукти компанії 2E можуть особливо сподобатися українським користувачам, які віддають перевагу пристроям зі збалансованим співвідношенням ціни і якості. А моделі бездротових маніпуляторів 2Е MC202 WL та 2Е MC203 WL мають усі шанси стати незамінним аксесуаром у повсякденному використанні.

 

2Е MC202 WL

Серед рішень Philips для прослуховування музики є безліч варіантів для найрізноманітніших потреб. Компактна та мультизадачна акустична док-станція DS1600, є одночасно і пристроєм для живлення, і акустикою. Мікросистема BTM2460W -  стаціонарна та багатофункціональна і підтримує різні формати аудіофайлів та способи їх відтворення. 

Огляд акустичної док-станції Philips DS1600/12

 

Philips DS1600/12 створений для прослуховування музики та живлення пристроїв Apple з рознімами Lighting та 30-pin. Акустична док-станція являє собою одночасно і пристрій для живлення і для програвання музики з девайсів Apple.

Модель Z-BOX – це принципово новий тип навісної шафи для обладнання 19". Її каркасна конструкція дозволяє демонтувати всі навісні компоненти (двері, стінки, верхню та нижню плиту) не знімаючи шафи зі стіни та отримати вільний доступ до обладнання всередині.

Навушники від японської компанії ONKYO вже не перший рік приємно дивують користувачів з усього світу. І нарешті нам пощастило отримати нові моделі від перевіреного часом виробника та оцінити якість звучання. Тому пропоную вам присісти зручніше та дізнатися наскільки нові аксесуари відповідають очікуванням.

 

ONKYO E200M

Навушники, якими можна користуватись завжди: будь-то занятті запального танцю, на тенісному корті чи в щоденній біганині – це Philips SHB5900 та UpBeat Metalix Pro SHB5950. Вони легкі, універсальні та неймовірно комфортні, чисто і багатогранно звучать, та стильно виглядають.

 

Бездротові навушники Philips SHB5900

Невагомі, практичні та зручні навушники Philips SHB5900 створені для максимальної свободи користування. Модель оснащена 8,6-мм випромінювачем і завдяки анатомічній формі звукової трубки звук не розпорошується, транслюючись гучно, чітко та чисто.

Для кого?

Ну хто ж не користувався грілкою? Всі пам’ятають це відчуття тепла та неймовірного комфорту, створюваного нею. Електричні грілки Medisana HKN, HP 620 та HP 610  зручні, ефективні та сучасні, і тому підходять всім. Електрогрілка швидко зігріє дитину, спасе в найхолоднішу ніч та просто розслабить і заспокоїть. Особливо оцінять такі пристрої літні люди, які з віком втрачають нормальні терморегуляцію та кровообіг, через що часто мерзнуть. Згодиться електрогрілка студентам, які часто працюють в холодних бібліотеках.

 

Електрогрілка Medisana HKN

Ninebot by Segway miniPro – один из лучших компактных гироскутеров с отличными возможностями и простым управлением. Чем он может удивить на фоне конкурентных решений, смотрите в это видео.

 

Гироскутер Ninebot by Segway miniPro (видео)

 

 

В портфолио компании Segway представлены несколько моделей персонального электротранспорта, но самой премиальной и топовой является гироскутер E+, про который мы и расскажем в этом видео.

Гироскутер Ninebot by Segway E+ (видео) 

 

 

Среди самых популярных и доступных решений можно выделить гироборды и гироскутеры и также более «сложные» в управлении моноколеса. Конечно, еще существуют электросамокаты, минибайки и электровелосипеды, но их в этом обзоре рассматривать не будем – сейчас поговорим о гироскутере Ninebot by Segway Mini Pro.