Корзина пуста

(044) 503-07-07, (068) 503-07-07

Коли йдеться про домашню аудіосистему, уявляється громіздкий стаціонарний набір із сабвуфера програвача та кількох сателітів. Sony, потужний гравець музичного ринку, запропонував яскраву альтернативу тій багатокомпонентності – монолітну модель GTK-XB7.

Нова компактна аудіосистема здатна будь-що перетворити на вечірку завдяки фірмовій функції виробника Extra Bass, потужним вбудованим динамікам та яскравому підсвічуванню корпусу.

Новий маніпулятор Genius DX-100X – це втілення функціональності та розумної простоти. Мишка отримала сучасний дизайн, розроблений з урахуванням всіх законів ергономіки, та оптичний сенсор з високою роздільною здатністю.

За 2016 рік ринок мережевого обладнання набув велику кількість новинок. Та коли справа стосується роутерів, перед користувачем з’являється вибір між моделями з найрізноманітнішими характеристиками і дизайном. Рішення ж від D-Link у вигляді нової моделі AC1900 EXO з двома діапазонами відрізняється як високою продуктивністю, так і футуристичним зовнішнім виглядом, що навряд залишить когось байдужим.

Інвестувавши один раз у придбання пристрою серії HP LaserJet Ultra, можна декілька років* не витрачати на друк жодної гривні. До оновленої серії входять пристрої HP LaserJet Ultra M106w, HP LaserJet Ultra MFP M134a та HP LaserJet Ultra MFP M134fn.  

 

Чисельною групою користувачів радіотелефонами є люди літнього віку, яким не завжди легко користуватися сучасними пристроями. Спеціально для такої вікової групи компанія Panasonic розробила телефон, який максимально відповідає її потребам - з підтримкою слухових апаратів, зручної форми та з простим інтерфейсом.

 

Індустрія комп’ютерних ігор розвивається чи не щодня, створюючи щораз новий попит на різні види геймерської периферії. Продуктом саме такої потреби є клавіатура HyperX Alloy FPS, яка орієнтована на FPS ігри. Вузькоспеціалізована клавіатура створена для бувалих геймерів, які переросли рівень універсальних ігрових периферій та потребують більших ресурсів для нових перемог та рекордів.

Портативні акустичні системи це новий тренд, який завойовує кожного дня все більше й більше прихильників. Можливо тому, що кожен меломан тепер легко зможе поділитися чудовими треками з усією своєї компанії під час вечірки або ж звичайної зустрічі, створивши відповідну атмосферу. А найкраще відчути всю глибину треків з плейлиста має допомогти бездротової акустичної системи SONY SRS-XB3.

Створена компанією Sony, портативна акустична система - SRS-XB2, відмінно підходить для електронної танцювальної музики, а також інших видів з вираженими басами. Ексклюзивна технологія EXTRA BASS, якою наділів акустику виробник, підсилює звучання низьких частот. 

 

 

Philips створив світлодіодні світильники LivingColors Iris Clear, яким під силу не просто освітлювати, а навіть створювати настрій, атмосферу  та наповнювати домівки теплом та затишком. Сферичні світильники мають в своєму розпорядженні 16 мільйонів кольорів, тому їх ввімкнення та робота – це справжнє світлове шоу з найширшою палітрою тонів та калейдоскопом відтінків.

 

Меломани, це саме той тип користувачів акустичних систем, які змушують виробників постійно вдосконалювати свої існуючі напрацювання і випускати нові продукти. Але для того, щоб оцінити усі переваги нової акустичної системи від Philips з кодовим ім’ям BM60B/10, достатньо простого погляду на список характеристик цього продукту. Крім традиційного програвання музичних композицій посередництвом Bluetooth, CD/USB чи FM тепер відтворювання треків може відбуватися одночасно на усіх акустичних системах лінійки izzy в будь-якій кімнаті. При чому для реалізації зв’язки пристроїв не потрібен маршрутизатор, спеціальні додатки чи паролі, все відбувається максимально легко.