Корзина пуста

(044) 503-07-07, (068) 503-07-07

Навушники від японської компанії ONKYO вже не перший рік приємно дивують користувачів з усього світу. І нарешті нам пощастило отримати нові моделі від перевіреного часом виробника та оцінити якість звучання. Тому пропоную вам присісти зручніше та дізнатися наскільки нові аксесуари відповідають очікуванням.

 

ONKYO E200M

Навушники, якими можна користуватись завжди: будь-то занятті запального танцю, на тенісному корті чи в щоденній біганині – це Philips SHB5900 та UpBeat Metalix Pro SHB5950. Вони легкі, універсальні та неймовірно комфортні, чисто і багатогранно звучать, та стильно виглядають.

 

Бездротові навушники Philips SHB5900

Невагомі, практичні та зручні навушники Philips SHB5900 створені для максимальної свободи користування. Модель оснащена 8,6-мм випромінювачем і завдяки анатомічній формі звукової трубки звук не розпорошується, транслюючись гучно, чітко та чисто.

Для кого?

Ну хто ж не користувався грілкою? Всі пам’ятають це відчуття тепла та неймовірного комфорту, створюваного нею. Електричні грілки Medisana HKN, HP 620 та HP 610  зручні, ефективні та сучасні, і тому підходять всім. Електрогрілка швидко зігріє дитину, спасе в найхолоднішу ніч та просто розслабить і заспокоїть. Особливо оцінять такі пристрої літні люди, які з віком втрачають нормальні терморегуляцію та кровообіг, через що часто мерзнуть. Згодиться електрогрілка студентам, які часто працюють в холодних бібліотеках.

 

Електрогрілка Medisana HKN

Ninebot by Segway miniPro – один из лучших компактных гироскутеров с отличными возможностями и простым управлением. Чем он может удивить на фоне конкурентных решений, смотрите в это видео.

 

Гироскутер Ninebot by Segway miniPro (видео)

 

 

В портфолио компании Segway представлены несколько моделей персонального электротранспорта, но самой премиальной и топовой является гироскутер E+, про который мы и расскажем в этом видео.

Гироскутер Ninebot by Segway E+ (видео) 

 

 

Среди самых популярных и доступных решений можно выделить гироборды и гироскутеры и также более «сложные» в управлении моноколеса. Конечно, еще существуют электросамокаты, минибайки и электровелосипеды, но их в этом обзоре рассматривать не будем – сейчас поговорим о гироскутере Ninebot by Segway Mini Pro.

Вместе с успешным гироскутером Mini Pro и просто «нереальными» моноколесами, у Ninebot by Segway есть более продвинутая модель, которую можно назвать полноразмерной, ведь визуально она напоминает профессиональную линейку Segway. E+ отлично подойдет как для развлекательных поездок, так и для использования в качестве рабочего транспорта.

Нова серія навушників Philips Flite створена для простої експлуатації та прослуховування музики «на ходу», у ритмі швидкого сучасного життя. Тому головною особливістю всіх моделей є ергономічний корпус – легкий, зручний та компактний. Завдяки цьому навушники серії Flite комфортно використовувати в дорозі, в місті чи на відпочинку.

Philips Flite Ultralite Wireless SHB4405WT

Навушники Ultralite Wireless поєднують у собі легкість та компактність корпусу з потужністю та гучністю звуку. Навушники вирізняються з-поміж основної маси мініатюрністю – замість широкого й масивного оголів’я тут тоненький лаконічний обруч. Такий варіант особливо сподобається дівчатам, оскільки навушники мають витончений вигляд та не псуватимуть зачіску.

Природне звучання з мінімальним забарвленням вирізняє портативні колонки Onkyo X6 з-поміж аналогів. Такий рівень відтворення забезпечує фірмова технологія обробки звуку.

Музика вже давно стала елементом буденного життя, супроводжуючи людину повсюди.  І тому виробники навушників створюють моделі, адаптовані під активний спосіб життя та нескінченний рух. Навушники Philips - Flite Hyprlite та MyJam Fresh Tones, завдяки ергономічному корпусу та гучному і збалансованому випромінювачу якнайкраще підходять до сучасного ритму життя.

 

Philips Flite Hyprlite SHE4205BK

Навушники Hyprlite - це класична модель дротових навушників-вкладишів. Ця модель входить в лінійку Flite, легких і портативних навушників. Hyprlite не відрізняються від решти моделей лінійки, а тому виглядають напрочуд компактними та мініатюрними. Основний елемент, вкладиші, виконані з глянцевого полікарбонату з металевими вставками. Їх форма максимально наближена до анатомічної форми вух, через що вони зручні у використанні – не випадають, не тиснуть та не блокують звуковий потік.